Ship Simulator

Dutch forum => Ship Simulator 2008 => Algemeen => Topic started by: doeke-jan on May 10, 2009, 19:59:18

Title: mission editior
Post by: doeke-jan on May 10, 2009, 19:59:18
Hey,
ik zit al een tijdje met dit probleem.
Ik ben mission editior een beetje aan het uitvogelen
het doet het ook wel en het lukt ook wel maar
als ik klaar ben dan safe ik hem en dan wil ik hem
zelf spelen maar waar staat hij? ???
ik hoop op goede tips.

groetjes doeke-jan.
Title: Re: mission editior
Post by: Mad_Fred on May 10, 2009, 21:26:46
Hoi Doeke-Jan,

Je vind ze terug in het spel onder custom missions...  ofwel missies... (mijn spel is in het Engels)

Een zekere aanrader voor het maken van missies, is het lezen van de missie editor handleiding van Mvsmith. Die heb ik voor de nederlands sprekende leden vertaald, en die vind je hier:

http://www.shipsim.com/ShipSimForum/index.php/topic,12491.0.html

Groet,
Fred
Title: Re: mission editior
Post by: doeke-jan on May 11, 2009, 06:48:55
Hallo Fred,
Ten eerste ik kan mijn editior missies niet op custom
zien.Ten tweede ik kan ik die handleiding niet openen
dan kom ik op eenheel andere reactie van een vraag.
Of moet ik dat boven intoetsen.

groeten Doeke-jan
Title: Re: mission editior
Post by: Mad_Fred on May 11, 2009, 16:46:26
Hoi Doeke-Jan,

Hoe bedoel je dat precies? Als je in de editor missies saven gaat, komen ze in de custom missies folder van het spel te staan.

Als je in het spel in dat menu kijkt, zou je ze moeten zien. Heb je wel je spel gepatched naar de laaste versie? (1.4.2)

Wat betreft de handleiding; bedoel je, de link gaat naar een ander topic?  Ja dat klopt, maar onderaan mijn post in dat nieuwe topic dat opengaat, staat een file, die kun je downloaden, dat is de handleiding. (Missie_Editor_Handleiding_v2.0.pdf)

De link daar in dat topic, dat gaat naar de originele topic, met de originele editor handleiding, maar die is in het Engels, ik heb het slechts vertaald en hier op het Nederlandse forum gezet zodat niet Engels sprekende leden er ook wat aan hadden.

Als je de handleiding niet openen kunt omdat je geen 'reader' hebt voor de pdf formats, kun je de 'adobe reader' hier gratis downloaden:

http://get.adobe.com/reader/

(misschien moet je even je keuze van besturings systeem veranderen voor de download, maar bij mij is het XP)

Groet,
Fred

Title: Re: mission editior
Post by: JoMach on May 11, 2009, 17:13:22
Hallo Doeke Jan
Hier wil ik ook even op inhaken, Fred met je goedvinden.
Doeke-Jan alvorens je custom missie te uploaden wil je die dan eerst zelf testen of alles naar behoren werkt en of alles goed in elkaar past en fuctioneert, we hebben zo dikwijls problemen met d/l en crashes in die missies. Het zou zonde zijn na al je werk en het werkt niet goed.
bvd
grt
Jomach
Title: Re: mission editior
Post by: Mad_Fred on May 12, 2009, 00:45:36
Maar natuurlijk mag dat!!   ;D

Een goed punt ook trouwens.  :thumbs:

Verwar ook niet de 'save' functie met de 'upload' functie, Doeke-Jan.
Het saven is het opslaan van de missie voor jezelf, en zet je missies in de custom missies folder, maar met de upload functie stuur je hem naar de custom mission managers, hier op het forum, en dan moet zo'n missie inderdaad al wel speelbaar en door jezelf getest zijn.

Groeten,
Fred.
Title: Re: mission editior
Post by: doeke-jan on May 12, 2009, 19:33:07
hallo,
ik heb het nu uitgevogeld en ik kan ze testen. ::)
maar ik moet die handleiding maar eens goed doornemen.
mijn waypoints zijn een beetje anders ingedeeld en bij
sommige heb ik een waypoint neergezet maar hij staat
er niet bij. :doh:Dus dat is nog even doornemen :o maar mischien
weten jullie wat er aan de hand is.Tot zover bedankt :2thumbs:

groeten Doeke-Jan